kr-nieuws.be

HET KRN TEAM DE VRIJWILLIGE MEDEWERKERS

PETER / PVHK

REPORTER ALGEMEEN REGIO  KORTRIJK/HARELBEKE

Contacteer Peter

peter@kr-nieuws.be

GEERT / SAMSON

REPORTER ALGEMEEN EN SPORT / RALLY-WIELRENNEN

Contacteer Geert

geert@kr-nieuws.be

STEPHAN / SVDK

Stephan Vandekerckhove

FOTO REPORTER

REGIO HEULE

Contacteer Stephan

stephan@kr-nieuws.be

CHRISTIAN / CRK

SCHRIJVER COLUMN

Contacteer Christian

christian@kr-nieuws.be

LODE / LBB

Lode Bogaerts

FOTO/VIDEO REPORTER ALGEMEEN

REGIO BISSEGEM

Contacteer Lode

lode@kr-nieuws.be

DE REDACTIE

De redactie KRN

REDACTIE KRN

Contacteer de Redactie

redactie@kr-nieuws.be

Jonathan en Lore

Contacteer Jonathan en Lore

lezersbrieven@kr-nieuws.be